motor yat kiralama bodrum A Gizli Silah

Ateşin, büyüleyici ve ışıltılı bir şekilde her gündüz zaman 17.00’de baplarını açan Ruby, İstanbul’un dem kesen atmosferi, baş döndürücü Argıt manzarası ve eşsiz lezzetleri ile yepyeni bir âlem deneyimi vadediyor. çağ garpmının en berceste renklerini ve etrafa yayılan kızıl ışık huzmelerinin oluşturduğu saha tonlarını; ödüllü barmenlerin hazırladığı lezzetli kokteyller, aperatifler ve İtsumi’nin sushi çeşitleri eşliğinde deneyimlemek isteyenler Ruby’de buluşuyor!

Çubuklu 29, düğün ve çok özel davetlere yaptığı ocak sahipliğinde, perişan etmek, bade, servis ve müziğiyle davetin temellangıcından gecenin finaline kadar geçen her anda 29 kalitesi ile hakiki bir memnuniyet yaşatıyor.

Bu web sitesinde yer yer bağırsakerik, görev ve tekliflerin içeriğinde vezneci sava vermeksizin değişiklik yapabilir.

Spiaggia Grande'nin lokantaı plaj keyfi ciğerin odun kızdırmainde İtalyan pizzaları, pide, lahmacun ve burger'ler sunarken; ünlü şef Ramazan Uyar, konuklarını bahir ürünlerinin ağırlıklı başüstüneğu, dünya mutfağını Iye otları ile zenginleştiren bir menü ile kontralıyor.

“çağcıl Brasserie” konsepti ile Rocca, Executive Chef’in dokunuşuyla kalaba gruplarla, aileyle ve dostlarla hazzı çıkadınlacak lezzetler sunuyor. çokluk ürünlerinden kuru dinlendirilmiş ızgara et çeşitlerine, hane yapımı taze makarnalardan vejeteryan seçeneklere denli çeşitten derlenen menaza, kapsamlı bir şfellah listesi ve bir Raffles klasiği olan paralıca kokteyl menüsü de zevcelik ediyor.

Taptaze yöresel ürünlerin çağdaş tekniklerle yorumlandığı SEKİ Restaurant'ta özgün lezzetler tadılabiliyor ve otelin kendi demetlarının üzümleriyle meydana getirilen Kalecik Karası ve Syrah şarapları da bu lezzetlere eşlik ediyor.

Ayrıca 1950 yılında kurulan devami ve 126 ülkede oku çalışkanlık gösteren "Chaine Des Rotisseurs" üyesidir. Âdile Sultan Sarayı'nda ihtimam veren Kandilli Borsa ise sarayın göz kamaştırıcı argıt manzarasına karşı misafirlerini karşıtlıyor.

Fly–Inn Çeşme'nin en kadim beach klüplerinden Fly-Inn kendine özgü, farklı, erinç ve katıksız konseptiyle; doğası büsbütün korunmuş özel ve kapalı bir koy olan şeşnkum'da sezona merhaba diyor. 1500 kişilik kapasiteli Y'Git Restoran'ın cenahı dizi Tektekçi, Köşem Balık Restaurant ve Rey Fu Cafe ile farklı lezzetlerdeki yeme-içmece zevkini misafirlerine evetşatmayı hedefliyor.

S Cafe & Brasserie – Akmerkez Bir Tekfen Grubu meslekletmesi olan S Cafe, 1994 yılında İstanbul'un en pop mekanlarından biri olan Akmerkez'bile Leyla Rahatçağlılar tarafından açıldı. Gücük sürede önce Akmerkez'in, ardından da Etiler'in en flaş buluşma noktalarından biri haline mevrut S Cafe misafirlerini %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle ağırlamaya devam ediyor.

Dünya mutfağından lezzetleri kendine özel formüller ile uyarlayan Hudson, tarzından ödün vermeyerek günün her saati gittiğinizde kendinize tatminkâr yemeği bulabileceğiniz hamam ve şık âlemı ile İstanbul'un mülakat noktası.

29’un kusursuzluk anlayışıyla özen sunan 29 Foodbar, Bodrum Yalıkavak Palmarina’da açıldı. İstanbul’da eğlencenin nabzını markajcı kafalıca mekanlardan biri olan 29 Foodbar; şık dekorasyonu, lezzetli atıştırmalıkları ve müzikleriyle yaz sezonuna damgasını vuracak.

Nişantaşı'na, Fransız sokaklarının kahve kokan oku havasını taşıyan Brasserie, kolaylıkla ve samimi platformının indinde klasik Fransız mutfağından, fast food sevenlere derece her insana seslenme eden geniş menüsüyle dikkat çekiyor. Ünlü DJ Vâsi Yelkenci'nin müzik yaptığı mekanda, hem pas hem de yemek saatinde dörtköşe çağ geçirebilirsiniz.

Budun 29 Kusursuzluk anlayışı ile 1993'den beri yiyecek içme trendlerini belirleyen Budun 29, yalnızca İstanbul'un bileğil dünyanın en düzgün restoranlarından biri olarak olarak onaylama ediliyor. Tekst Fadıllıoğlu imzası ile misafirlerine baplarını açan Budun 29, mükemmelliyetçiliği ile hem bir İstanbul klasiği hem de her daim en moda olmayı başarıyor.

Birinci sınıf düğün ve müziği buluşturan 29 Foodbar, Bodrum’daki yeme-içme anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor. Lezzetli paylaşımlık menüsü, özel kokteylleri ve DJ performanslarıyla 29 Foodbar, misafirlerini ağırlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *